BİZ KİMİZ?

Dermovitamin ® İlaç A.Ş.,yüksek hızda etkinlik gösteren bitkisel sağlık ve güzellik ürünleri geliştiren öncü bir şirket.

Laboratuvarlarımızda titizlikle sürdürdüğümüz ARGE çalışmalarımızın temel motivasyonu, insan sağlığının korunmasına katkı sunmak.

İlk formülümüz Krispus ® Bitkisel Şurup’u bu tutkunun sonucunda geliştirdik. Üst solunum rahatzılıkları yaşayan kişiler için geliştirdiğimiz Krispus, insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımımızın bir ürünü.

Dermovitamin ® ekibi olarak, formüllerimizi uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübeyle hayata geçiriyoruz. Sağlıklı hayatın değerini biliyor, alanımızdaki son gelişmeleri aralıksız izliyoruz. Kullanıcı memnuniyeti bizim için her şeyin üstünde. Bu nedenle de önce sonuca değil, detaylara odaklanıyoruz.

Yaptığımız işle, aldığımız toplumsal sorumluluğun farkındayız ve hızlı etkinlik gösteren bitkisel ürünleri geliştirmeye büyük bir tutku ile devam edeceğiz.

 

DEĞERLERİMİZ

Yenilik.Sektörümüz açısından da hayranlık verici bir hızla gelişen teknolojiyi her an takip ediyoruz ve ürünlerimizin etki çıtasını her zaman yüksek tutuyoruz.

Etik. Biz, doğanın iyileştirici gücünü herkes için erişilebilir kılmak üzere yola çıktık. Herkesin iyi olmak için bitkilerin ve bilimin yeteneklerinden yararlanabiliyor olması gerektiğine bütün kalbimizle inandık. İlk günden bu yana da her adımı bu duyguyla atıyoruz.

İşbirliği. Hepimiz birbirimiz içinçok şey ifade ediyoruz.Hem doğa ve bilimle iş birliği içinde ilerleyerek hem de her insanın bu iş birliğinin en kilit unsuru olduğunu bilerek çalışıyoruz.

Diyalog. Gelişmenin sırrı sağlıklı bir iletişimde saklı. Kullanıcılarımızın ihtiyaçları ve beklentileri pusulamız. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını çok yönlü olarak yakından dinliyoruz ve beklentilerine en uygun formülleri buluyoruz.


Paylaş
WhatsApp Destek