VİZYON VE MİSYON

VİZYONUMUZ
Öncü. Merak ediyoruz, araştırıyoruz, yeni şeyler denemek ve sektörümüzü her seferinde biraz daha ileriye taşımak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Fark yaratan formüllerimizle sektörümüzün lokomotif markası konumunda olmak,önceliklihedefimiz.
Gelişen ARGE. Biliyoruz ki hayatı hepimiz için çok daha iyi kılacak her ürün, laboratuvarlarda sabırla, kararlılıkla ve azimle geçirilen zamanların eseri. Ar-Ge yatırımını işimizin en önemli zorunluluklarından biri olarak görüyoruz ve laboratuvarlarımızı sürekli değişenteknolojiyle uyumlu bir biçimde geliştirmeye devam ediyoruz.
Sürekli memnuniyet. Kullanıcılarımızın, çalışanlarımızın ve bütün iş ortaklarımızın mutluluğu,Dermovitamin ekibinin en güçlü motivasyonu.

MİSYONUMUZ
Herkes ‘iyi’ olsun istiyoruz. Doğanın ve bilimin gücünü özenle kullanmak, o gücü herkesin ‘iyi’ olmasını sağlayacak çok etkili formüllere dönüştürmek için varız.
Türkiye’de ve dünyada herkesin daha iyi olmak, rahatsızlıklarla çok daha iyi mücadele etmek ve kendisini her mevsimde çok daha güçlü hissetmek için Dermovitamin’i tercih ettiği bir yarına hazırlanıyoruz.

Paylaş
WhatsApp Destek